Κατασκευαστές

photo

Δείτε ακόμη

Industrial PoE Media Converter, single mode, SC connector

feed SFP/SFP+

Ταξινόμηση κατά:
  Όνομα Προϊόντος Τιμή / Διάθεση Περιγραφή Προϊόντος
Διάθεση
10 ΗΜΕΡΕΣ
SFP module, MM, 550m, 1.25G
Διάθεση
10 ΗΜΕΡΕΣ
SFP module, SM, 20km, 1.25G
Διάθεση
10 ΗΜΕΡΕΣ
SFP/SFP+ direct attach cable, 1m
Διάθεση
10 ΗΜΕΡΕΣ
SFP 10/100/1000M copper module, RJ-45, 100m, 1.25Gbps
Διάθεση
10 ΗΜΕΡΕΣ
SFP/SFP+ direct attach cable, 3m