Κατασκευαστές

photo

Δείτε ακόμη

Industrial Gigabit Managed Ethernet Switch with 14 10/100BaseT(X) ports, 2 single mode 100BaseFX ports, SC connector, and 2 combo 10/100/1000BaseT(X) / SFP (mini-GBIC) ports, 0 to 60°C

feed GSM Gateways

Ταξινόμηση κατά:
  Όνομα Προϊόντος Τιμή / Διάθεση Περιγραφή Προϊόντος
Διάθεση
ΑΜΕΣΗ
NeoGate TG100 - VoIP GSM Gateway(VoIP-GSM) - 1 GSM port, 32 SIP trunk
Διάθεση
15 ΗΜΕΡΕΣ
NeoGate TG200 - VoIP GSM Gateway(VoIP-GSM) - 2 GSM ports, 32SIP trunks
Διάθεση
15 ΜΕΡΕΣ
NeoGate TG400 - VoIP GSM Gateway(VoIP-GSM) - 4 GSM ports, 32SIP trunks